MIOT 'R' - 2016r

04.09.2016 r.

Dnia 04.09.2016 r. przyszły na świat szczeniaki po rodzicach polujących, z doskonałą psychiką, czarne podpalane,  pieski i suczki.

LEGAT jest psem o mocnej budowie, jego walory doceniło wielu sędziów na wystawach krajowych i międzynarodowych, przyznając wnioski CWC, NPwR, BOB, II BIS Ras Polskich. Czynnie polujący o mocno rozwiniętej pasji łowieckiej. Swoje walory jako pies użytkowy potwierdził zdobywając konkurs I stopnia na konkursie tropowców.  doskonałej psychice, w większości wykorzystywany jako tropowiec z dużą pasja łowiecka, w rękach myśliwego.

JUKA to wybitnie użytkowa suczka, o mocnej budowie, świetnej dynamice ruchu, wesołym usposobieniu, w stosunku do domowników.Podczas pracy w miocie nieustępliwa, wytrwała, z ogromną pasją łowiecką. Podczas dochodzenia poszczałków -oszczekiwacz. Swoje walory użytkowe potwierdziła na konkursach pracy psów dzikarzy zdobywając dyplom I stopniai wniosek na Championa Pracy. Na wystawach zawsze ocena doskonała, sędziowe podkreślali jej mocną budowę i lekki ruch, oraz doskonałą psychikę.

W chwili odbioru szczeniaki będą odrobaczone i zaszczepione. Po przeglądzie hodowlanym z metrykami uprawniającymi do odbioru rodowodu.

Odbiór szczeniąt   pod koniec października.

Rodzice szczeniąt :

KD I   JUKA Piwniczański Jazgot FCI
&   
Ch.Pl. KT I  LEGAT Leśne Nienasycenie

 

altalt

poniżej link do galerii rodziców

http://gonczypolski-relaks.vanti.pl/jukalegat.html

 

Więcej…